EduWeek

dr Agnieszka Stępień

dr Agnieszka Stępień

fizjoterapeutka

Biografia

Fizjoterapeutka, absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uzyskała tytuł doktora w dziedzinie fizjoterapii realizując badania dotyczące biomechaniki kręgosłupa u dzieci ze skoliozą idiopatyczną. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Prelegentka w ramach licznych konferencji naukowych w kraju i zagranicą.

Instruktor koncepcji PNF International PNF Association czynnie prowadzący szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą(łącznie ponad 90 poprowadzonych kursów), w 2019 roku uzyskała status Senior Instructor Candidate IPNFA.

Od 1995 roku wykładowca w Katedrze Rehabilitacji, Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie. Od 2004 roku kierownik praktyki fizjoterapeutycznej CRF Orthos. Pracuje z dziećmi i dorosłymi z chorobami neurologicznymi, w tym nerwowo – mięśniowymi, chorobami rzadkimi oraz zaburzeniami ortopedycznymi narządu ruchu.

Prezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, w latach 2009-2017 członek Zarządu. W ramach działalności stowarzyszenia aktywnie współpracuje z organizacjami pacjentów. Członek Zespołu Narodowego Programu Chorób Rzadkich przy Ministrze Zdrowia (2016-2017), Społecznej rady Sportu przy Ministrze Sportu (2018-2019) oraz Zespołu Zadaniowego d.s. Diagnostyki i Leczenia Zachowawczego w Przebiegu Skoliozy Idiopatycznej działającego w składzie Komitetu Rehabilitacji, Kultury Fizycznej i Integracji Społecznej PAN. Członek Research Committee International PNF Association.

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram