EduWeek

mgr Magdalena Kotwicka

mgr Magdalena Kotwicka

psychoterapeuta, TRE® Provider Zaawansowany

Biografia

Od 7 lat pracuje z ciałem nad regulacją systemu nerwowego - metodą TRE® (Tension, Stress, Trauma Release Exercises), która bazuje na założeniach teorii poliwagalnej. Jest uczestniczką 4-letniego szkolenia psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena oraz szkolenia psychoterapii w nurcie Life Force Bennetta Shapiro. Ukończyła kurs Japońskiego Masażu Shiatsu w zakresie podstawowym i terapeutycznym. W 2020 r. uczestniczyła w warsztacie prowadzonym przez Stephena Porgesa i Sue Carter "Teoria Poliwagalna, oksytocyna i neurobiologia miłości".

Uważa, że jeśli człowiek choruje - to cały, dlatego w swojej firmie INTEGRACJA - Ciało, Umysł, Natura s.c. we współpracy z osteopatą, psychoterapeutą i naturopatą, tworzy zespół, który wspiera pacjenta w drodze powrotu do równowagi psychofizycznej. Z niekończącym się zdziwieniem obserwuje skuteczność i spektrum możliwości, jakie w rozwoju osobistym stwarzają zwierzęta, dlatego też aktywnie włącza kontakt z nimi w pracę z regulacją systemu nerwowego w Fundacji Stajni Bella, której jest prezeską.

 

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram