EduWeek

mgr Marcin Absalon

mgr Marcin Absalon

fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta zajęciowy

Biografia

W swojej codziennej praktyce w pracy z pacjentem wykorzystuje zarówno swoje wykształcenie jak i najnowszą wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki czy też fizjologii organizmu. Od kilka lat interesuje się tkanką łączną i jej rolą w patomechanizmach powstawania dysfunkcji narządu ruchu. Jego współpraca z pacjentami zawsze opiera się o całościową diagnostykę narządu ruchu, zaś w samym leczeniu podchodzi do ciała w sposób całościowy - uwzględniając zależności jakie mogą mieć znaczenie w powstawaniu schorzenia.

Prowadzę prywatną praktykę leczniczą. Jego misją i nadrzędnym celem jest pomoc w rozwiązaniu problemu zdrowotnego pacjenta a następnie edukacja w celu zapobieganiu nawrotom choroby.

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram