EduWeek

mgr Renata Gołębiowska

mgr Renata Gołębiowska

pedagog specjalny, neurologopeda

Biografia

Specjalizuje się w diagnozie klinicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzi terapię indywidulaną i grupowe treningi umiejętności społecznych.

Pracuje w  Centrum Rehabilitacji „Celestyn” w Mikoszowie, w  Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz prowadzi własny gabinet.  Od 2003 roku prowadzi szkolenia dla profesjonalistów i rodziców dzieci z zaburzeniami, a także  wykłady i ćwiczenia dla studentów w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu  oraz na kierunku psychologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym  SWPS. 

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Odbyła szereg szkoleń z zakresu pomocy dzieciom i młodzieży z zaburzeniami nerorozwojowymi. 

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram