EduWeek

mgr Violetta Podsiadła-Kabacińska

mgr Violetta Podsiadła-Kabacińska

Neuro i surdologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta SI

Biografia

Neuro i surdologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta NDT- Bobath, provider Neuroflow, specjalista z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi z opóźnieniami i zaburzeniami rozwojowymi.

Od ponad dwudziestu lat pracuje z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zajmuje się diagnozą przyczyn trudności i zaburzeń rozwojowych u dzieci. Jako terapeuta zajmuje się pracą z dziećmi z obniżoną dojrzałością funkcji percepcyjno – motorycznych, niedosłyszącymi, niepełnosprawnymi intelektualnie, przejawiającymi zaburzenia koncentracji uwagi, przetwarzania bodźców sensorycznych oraz różnorodne zaburzenia mowy i języka.


Ważnym obszarem pracy zawodowej jest praca z rodzicami. Prowadzi spotkania psychoedukacyjne dla rodziców, przeprowadza instruktaże i warsztaty wspomagające rodziców w stymulowaniu rozwoju ich dzieci. Prowadzi również szkolenia stacjonarne i on line dla terapeutów i nauczycieli z zakresu pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Opracowała autorskie szkolenie WERBOsensoMOTORYKA ® oraz poradnik -TRENING SŁUCHOWY - zabawy, ćwiczenia krok po kroku, od wieku niemowlęcego po szkolny.

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram