EduWeek

mgr Irena Martynowa

mgr Irena Martynowa

terapeuta biofeedback, tyflopedagog

Biografia

Prekursorka stosowania metody RSA - HRV Biofeedback w Polsce, a także autorka innowacji pedagogicznej: Lekcja Zdrowia obejmującej zastosowanie metody RSA Biofeedback w oświacie. Jest wyłącznym przedstawicielem metody RSA Biofeedback A.A. Smetankina  w Polsce.

Irena Martynowa jest autorką metody rehabilitacji wzroku u dzieci z porażeniem mózgowym, zanikiem nerwu wzrokowego, korowej ślepoty, retinopatii wcześniaczej. Oprócz tego jest wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim stażem w dziedzinie biofeedback, tyflopedagogiki, rehabilitacji.

Jest inspiratorką wprowadzenia w Polsce i pierwszą propagatorką metody mikropolaryzacji przezczaszkowej/rdzeniowej (tDCS), QEEG, RSA - HRV, EMG biofeedback oraz rehabilitacji wzroku metodą biofeedback.

Od wielu lat prowadzi autorskie kursy szkoleniowe oraz warsztaty w Polsce i za granicą, tak dla specjalistów, jak i osób zainteresowanych neuroterapią. Wyniki swoich doświadczeń terapeutyczno-badawczych wielokrotnie przedstawiała na konferencjach naukowych dotyczących neuroterapii. Jest także autorką publikacji z zakresu terapii biofeedback.

Profil

Fundacja "Promyk Słońca "

Fundacja "Promyk Słońca" jest organizatorem tygodnia edukacyjnego EduWeek. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego działającą od 1990 roku.
Realizujemy model zintegrowanych i kompleksowych działań w zakresie opieki nad dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi i jego rodziną więcej

Media społecznościowe

Kontakt

email: szkolenia@promykslonca.pl

tel: 71 79 50 950

EduWeek

© Copyright – Fundacja Promyk Słońca

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram